25.116/A9 Bayındırlık Pozu Poz No 25.116/A9 Tanım 3 MM PVC ESASLI YER DÖŞEME MALZ.DÖŞEME KAPLAMASI YAPILMASI (HETEROJEN) Uzun Tanım 3mm kalınlıkta PVC esaslı yer döşeme malzemeleri ile döşeme kaplaması yapılması. Toplantı, Konferans Salonları ve kütüphanelerin okuma salonları vb. Üst tabaka kalınlığı min 0,65mm saf PVC (Heterojen GrupT) Birim M2 Bulunduğu Kitap Çevre ve Şehircilik Bakanlığı…

Çocuk oyun alanları için yer döşeme seçimi yumuşak malzemelerden oluşan akustik özellikte malzemeler olması gerekir. Çocukların düşmelerindeki yaralanmaları önlemek için plastik ve yumuşak yapıya sahip malzemeler tercih edilmelidir.Çocuk odası ve kreşlerde kullandığımız PVC zemin kaplama malzemeleri bu ihtiyacı fazlasıyla karşılamaktadır.Pvc yer döşemesi antibakteriyel yapısı ve akustik özelliğiyle hem hijyenik hemde yumuşak bir alan sunmaktadır.Anaokulu yer kaplama malzemeleri olarak bilinen vinyl pvc zemin kaplaması merdiven kaplamalarda, sınıflarda, koridorlarda her türlü iç mekanda kullanılır. Pvc zemin kaplamalarda iki çeşit ürün vardır. Homojen ve Heterojen özelliklerle ikiye ayrılır.

Homojen zemin kaplama: 2mm kalınklık ve 2 metre genişliktedir. Heterojen pvc yer döşemesine göre artı olan özelliği 2mm tabakanın komplesi saf pvc olmasıdır.Homojen malzemeler Grup T, Grup P ve Grup M şeklinde farklı özelliklere sahiptir. Heterojen pvc yer döşemesine göre eksi olan özelliğide daha çabuk çiziliyor olmasıdır.

Heterojen zemin kaplama: 2mm kalınkta olup genişliği 2 metredir ek yerlerine kaynak çekilebilen Grup T . Üst aşınırlık tabakası yani film tabakası 0,70 ve 0,80 mikron saf pvc özelliktedir.

error: Content is protected !!
HEMEN ARA
YOL TARİFİ