Antistatik Pvc Yer Döşemesi

Yapı ve Zeminde Kaliteli Hizmet...

Antistatik pvc zemin kaplama Antistatik pvc zemin kaplama Renk uyumunun insan sağlığına olumlu katkıda bulunur. İşte bu yüzden yenilenen Antistatik pvc zemin kaplama mimarlara daha çok desen kombinasyon esnekliği sunmak amacıyla zenginleştirildi. Antistatik pvc zemin kaplama özellikle hastane, okul ve diğer kamu kuruluşlarında… ana renkler ve nötr renklerden oluşan, gri ve bej tonlarının hakim olduğu, 3D efekti olan yönsüz desenlere sahip yepyeni bir seri.

Antistatik pvc zemin kaplama deseniyle, ana renklerdeki çipli desenleriyle adeta kauçuk görünümünü yakalıyor.Aynı seri içindeki dekor farklılığı, aynı renklerde farklı desenleri buluşturarak tasarımı zenginleştirme şansı veriyor. Antistatik pvc zemin kaplama olağanüstü teknik performans ile muhteşem estetiği birleştirir böylece kullanıcıların esenliğini garantiler.

Antistatik pvc zemin kaplama Antistatik pvc zemin kaplama Zemin malzemeleri sektöründe önde gelen bir yenilikçi olarak, özgün teknolojiye dayalı zemin kaplamalarında tamamen yeni bir bakışı,Antistatik pvc zemin kaplama sunmaktan gurur duyuyoruz. Antistatik pvc zemin kaplama Sedef etkisi yaratan olağanüstü desen derinliği ve dengeli bir kontrast yaratan kısımları, doğal malzemelerin canlılığını ve herkesin çevresinde olmasını isteyeceği güçlü bir kişilik kazandırır.

Patenti çıkmak üzere olan üretim prosesimiz ve benzersiz teknik avantajlarımız, kazınmaya, aşınmaya ve lekelere karşı daha etkin direnç ve malzemelerde dikkate değer bir dayanıklılık ve esneklik sağlamaktadır