Merdiven Kaplama

Yapı ve Zeminde Kaliteli Hizmet...

 

Şık ve dayanıklı merdiven döşemeleri ile ev,ofis,hastane,kreş,vs merdivenlere gözalıcı desenlerle hijyenik,kaliteli,yanmaz,kir tutmaz,aşınmaz merdiven kaplama sistemleri ile Doku Zemin Sistemleri hizmetinizde.

Pvc merdiven döşemelerinin avantajları çok hafif ve güvenli olmasıdır. Pvc Merdiven kaplama gürültü azaltması ve aşınma direnci ile uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanabilirsiniz. Merdiven güvenliği için mükemmel bir çözümdür, ve özel pvc burunluklar sayesinde kaydırma yapmaz. Özel tasarlanmış sırtları ile merdiven burunları dahili kayma direnci ve daha iyi görüş sağlıyor. Pvc zemin kaplamaları kolay temizlenmesi düşük maliyetli olması bakım için cila gerektirmez.

PVC merdiven burunlukları tek parçalı ve aynı zamanda esnek yapıdadır. Pvc merdiven kaplama Kaymayı önleyici üst yüzeyi ile yayalar için koruma ve ekstra güvenlik sağlarlar. Pvc merdiven döşemeleri kontrast renkler yelpazesi sayesinde de daha iyi görünürlük sağlar. Her türlü merdiven yüzeyi kaplaması için boşluksuz, kolay bir geçiş sağlayan çok geniş ölçü gamı mevcuttur. Pvc merdiven döşemeleri uygulama yapılacak yerinde istenen ölçüde kesilip özel yapıştırıcı ile yapıştırılır, uygulması oldukça basit ve kolaydır. Yapıştırma yapıldıktan sonra hemen kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Ev, iş yeri, otel, şirket binası fark etmez; herkes merdivenlerinin temiz ve şık görünmesini ister. Pvcmerdiven kaplama veya mineflo merdiven kaplama işlemleriyle merdivenlerinizde hayal ettiğiniz şıklığa en uygun fiyatlarla sahip olacaksınız. Şıkve dayanıklı merdiven döşemeleri ile ev,ofis,hastane,otel,kreş,vs merdivenlere gözalıcı desenlerle hijyenik,kaliteli,yanmaz,kir tutmaz,aşınmaz merdiven kaplama sistemleri ile Doku Zemin Sistemleri hizmetinizde.

Merdiven Kaplama Nedir?
Evlerimizde mineflo veya pcv yer kaplama kullandığımız merdiven yapıların beton veya metal olan yüzeylerinin üstüne pvc ve mineflo gibi malzemeler ile plastik zemin kaplaması sonucu oluşan yapıdır. merdiven halı döşeme,Polimer Kökenli Döşeme ve Merdiven Kaplamaları ,ev içi merdiven modelleri ,doku zemin sistemleri merdiven basamak kaplama Merdiven veya basamak
kaplama ucuz indirimli merdiven çeşitleri için bizi arayınız.

Ayrıca Tüm Türkiye için özel servisimiz vardır. Size en uygun malzeme ve en iyi hizmet için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Zemini kaplama yapmak hem ısı hemde uzun ömürlülük için en hesaplı yoldur. Sizlerde hem yaşadığınız alanlarda hemde diğer alanlarda zemin kaplama yaptırmanızda fayda olacaktır.

Merdiven Zeminlerde PVC Kaplama Nasıl Yapılır?
Piyasada çok değişik türlerde ve desenlerde PVC zemin kaplama malzemeleri mevcuttur. m2 Fiyatlarıda 5-6 Tl’den tutunda 30 TL’ye kadar değişebilmektedir.

Fiyatlarda en büyük etken
Malzemenin kaç kat olduğudur. Biz en az 2 katlı olmasını tavsiye ederiz. 3 Katlı PVC malzemelerse çok daha uzun ömürlüdür.

Normal bir konutta neredeyse evladiyeliklerdir denilebilir. PVC kaplarken zeminde kullanacağınız yapıştırıcıdan ötürü işlemi bir defa yapabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Bu nedenle malzeme kalitesini yüksek tutmanız önemlidir.

PVC zemin kaplamaları kolay temizlenirdir. Antibakteriyel türleri bakteri barındırmaz. Estetiktir ve aşınmaya dayanıklıdır. Özellikle apartman yada konut merdivenleri için oldukça uygundur.

Merdiven Kaplama yer döşemeleri fiyatları genellikle yapılacak çalışmanın büyüklüğüne, kullanılacak kaymaz vinil ve PVC yer kaplama malzemenin seçimine ve çalışma bölgesine göre değişiklik gösterebilir.

Merdiven Kaplama için Hastahane ve Ana Okulları büyüklüğüne göre aynı günde yapabilmekteyiz. Türkiye ‘nin en önde gelen özel hastahane ve özel üniversiteleri için zemin kaplama önemli yer teşkil etmektedir.